MeyerHaugen

Kontakt oss

Snarveier

Telefonnummer

+47 959 79 054

E-post

petter@meyerhaugen.no

Åpne i kart

Olav Vs gate 5, 0161 Oslo

MeyerHaugen AS

+47 959 79 054
petter@meyerhaugen.no
Org. nr: 819 764 352

Du finner oss her

Besøksadresse

Olav Vs gate 5,
0161 Oslo

Postadresse

Postboks 1995 Vika,
0125 Oslo

Vet du hvem du skal snakke med?

Bilde av Petter Meyer

Petter Meyer

LinkedIn

Managing Partner

petter@meyerhaugen.no
959 79 054

Bilde av Sverre Haugen

Sverre Haugen

LinkedIn

Partner

sverre@meyerhaugen.no
924 01 771

Bilde av Veronica Truong Jensen

Veronica Truong Jensen

LinkedIn

Manager og Bid Manager

veronica@meyerhaugen.no
918 52 885

Bilde av Ingrid Sæthre

Ingrid Sæthre

LinkedIn

Manager

ingrid@meyerhaugen.no
942 87 344

Bilde av Henrik Andersson

Henrik Andersson

LinkedIn

Partner

henrik@meyerhaugen.no

Bilde av Ellen Ruth

Ellen Ruth

LinkedIn

Manager og salgsdirektør

ellen@meyerhaugen.no
907 28 963

Bilde av Tomas Kersten

Tomas Kersten

LinkedIn

Partner

tomas@meyerhaugen.no
930 22 522

Bilde av Daniel Pedersen

Daniel Pedersen

LinkedIn

Manager

daniel@meyerhaugen.no
406 01 792

Bilde av Øystein Gjuvsland

Øystein Gjuvsland

LinkedIn

Manager

oystein@meyerhaugen.no
991 10 955

Bilde av Mona Linn Hegdal

Mona Linn Hegdal

LinkedIn

Manager

mona@meyerhaugen.no
922 40 703

Bilde av Siv Ulbrandt Thoresen

Siv Ulbrandt Thoresen

LinkedIn

Office Manager

siv@meyerhaugen.no
930 83 142

Bilde av Martine Minh Truong Sletne

Martine Minh Truong Sletne

LinkedIn

Seniorrådgiver

martine@meyerhaugen.no
456 62 844

Bilde av Birgitte Enger

Birgitte Enger

LinkedIn

Digital spesialist

birgitte@meyerhaugen.no
902 51 021

Bilde av Karoline Mari Bjørndal

Karoline Mari Bjørndal

LinkedIn

Seniorrådgiver

karoline@meyerhaugen.no
975 12 023

Bilde av Bjørnar Angell

Bjørnar Angell

LinkedIn

Manager

bjornar@meyerhaugen.no
952 00 350

Bilde av Katrine Feyling

Katrine Feyling

LinkedIn

Manager

katrine@meyerhaugen.no
977 58 731

Bilde av Ida Charlotte Fehn

Ida Charlotte Fehn

LinkedIn

Manager

ida@meyerhaugen.no
934 37 717

Bilde av Charlotte Rendalsvik

Charlotte Rendalsvik

LinkedIn

Rådgiver

charlotte@meyerhaugen.no
401 97 967

Bilde av Alexandre Bouyssou

Alexandre Bouyssou

LinkedIn

Rådgiver

alexandre@meyerhaugen.no
938 27 526

Bilde av Madikken Caroline Herchenröder Johansen

Madikken Caroline Herchenröder Johansen

LinkedIn

Rådgiver

madikken@meyerhaugen.no
406 08 084

Bilde av Chris Walther Gates

Chris Walther Gates

LinkedIn

Bid spesialist

chris@meyerhaugen.no
980 28 817

Bilde av Pål Endre Pedersen

Pål Endre Pedersen

LinkedIn

Rådgiver

paal.endre@meyerhaugen.no
995 82 114